Učitava se…

Fotoklub Faros

Udruga fotoklub Faros
Novosti

Svečano otvorenje izložbe učeničkih radova

Dana 17.06.2021 godine FOTOKLUB FAROS u suradnji s Osnovnom školom Petar Hektorović iz Starog dana je otvorio izložbu učeničkih radova . Na otvorenju izložbe su sudjelovali učenici , roditelji i nastavnici OŠ Petar Hektorović. kako je izložba bila natjecateljskog karaktera na temu : PRIRODA I PRIRODNE LJEPOTE OTOKA HVARA najbolje fotografije su nagrađene i to kako slijedi:

nagrađene fotografije na temu priroda i prirodne ljepota otoka Hvara su:
Veronika Marković
Laura Bakai
Lorena Sansović

nagrađene fotografije povodom dana tehničke kulture u čast Maji Novaković su:
Nadia Brestovečki
Roberta Kolumbić
Antonio Vidović

Također svi ostali sudionici su dobili diplome za sudjelovanje na foto-natječaju .

Ovim putem bi se želio zahvaliti na velikoj pomoći oko organizacije izložbe i velikog angažmana gospođi Jasminki Pakušić ravnateljici škole , gospođi Ivani Carić učiteljici tehničke kulture , gospođi Josipi Perišić Pavić učiteljici likovne kulture te gospođi Vilmi Matulić iz muzeja grada Starog Grada .

Izložba se odvijala u suradnji:
FOTOKLUBA FAROS I OSNOVNE ŠKOLE PETAR HEKTOROVIĆ

Izložba se odvijala pod pokroviteljstvom:
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE S-D-Ž
GRADA STAROG GRADA – UREDA GRADONAČELNIKA

Izložbeni prostor ustupio:
MUZEJ GRADA STAROG GRADA

Obrada fotografija i izrada fotografija za izložbu:
DALIBOR STRIČEVIĆ – FOTOGRAF

Prima izložbe i plakat izradila:
IVANA CARIĆ
JOSIPA PERIŠIĆ PAVIĆ

Fotografije s otvorenja izložbe ustupila:
VILMA MATULIĆ

Odgovori