Učitava se…

Fotoklub Faros

Udruga fotoklub Faros
Novosti

Prijedlog za imenovanje počasnim članom

FOTOKLUB FAROS
Nikole Tesle 10
21460 Stari Grad

ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE S-D-Ž
VARAŽDINSKA 53
21000 Split

Predmet : Prijedlog izvršnom odboru i Skupštini ZTK S-D-Ž za imenovanje počasnog člana naše zajednice ZTK S-D-Ž

Poštovani predsjedniče gospodine Pivačić , članovi Izvršnog odbora i članovi Skupštine ZTK S-D-Ž ,

Kao predsjednik FOTOKLUBA FAROS i član Skupštine ZTK S-D-Ž predlažem da se gospođa
Maja Novaković umirovljena tajnica naše zajednice imenuje počasnim članom ZTK S-D-Ž zbog sljedećih razloga :
– zbog nesebičnog davanja sebe zajednici tehničke kulture S-D-Ž,
– zbog nesebičnog širenja tehničke kulture na području S-D-Ž,
– zbog pomaganja udrugama tehničke kulture ,
– zbog promicanja tehničke kulture S-D-Ž na području naše županije , RH i inozemstvu ,
– jer je sebe stavljana na raspolaganje zajednici 24 sata a ispred svoje obitelji je stavljala ne samo tehničku kulturu nego i druge udruge ,
– jer je pomogla širenju tehničke kulture na otoku Hvaru u Starom Gradu i drugim otocima ,
– zbog svog velikog zalaganja , truda i ljubavi koju je ulagala u zajednicu zajednice kulture
– jer je zračila dobrotom , plemenitošću i

Zajednica tehničke kulture S-D-Ž i rad naše zajednice postao je jako prepoznatljiva zahvaljujući velikom trudu , još većem zalaganju gđi Maji Novaković koju je dala svoj veliki doprinos u promidžbi i širenju tehničke kulture S-D-Ž i tako našu zajednicu dovela do evropskog nivoa i nije dozvolila da udruge tehničke kulture zatvore svoja vrata nego je pomagala da se udruge osnivaju i da se tehnička kultura na području S-D-Ž širi te da predmet tehnička kultura koju današnja djecu imaju jedan školski sat u školi a nekada smo imali tri sata ode u zaborav već je željela da mladi dolaze u udruge tehničke kulture i tako kreativno provode svoje slobodno vrijeme i da nadopunjuju i usvajaju nova znanja na različitim područjima tehničke kulture .

Poštovani predsjedniče , Izvršni odbore i Skupštino mislim da iz puno razloga gospođa Maja Novaković zaslužuje biti počasni član naše ZTK S-D-Ž zato predlažem da se gore imenovana osoba imenuje počasnim članom ZTK S-D-Ž.

Sa štovanjem
Dalibor Stričević
Predsjednik Fotokluba Faros
Član Skupštine ZTK

Odgovori