Učitava se…

Fotoklub Faros

Udruga fotoklub Faros
Novosti

Prijave za početni tečaj fotografije

Svoje prijave za početni tečaj fotografije možete nam uputiti na e-mail:
fotoklub.faros@gmail.com najkasnije do 15.03.2019.
Program je namijenjen mladima i odraslima (minimalno navršenih 12 godina).

Početni tečaj fotografije
U teoretskom dijelu polaznici upoznaju povijest fotografije, fotoaparat i njegove dijelove, kadriranje, materijale i pribor za izradu crno-bijelih fotografija. Uz projekcije i komentiranje fotografija stvaraju se objektivniji kriteriji vrednovanja kvalitete fotografije i upoznaje s radovima domaćih i svjetskih fotografa. U program su uključeni i posjeti izložbama fotografija.
Praktični dio sastoji se od snimanja crno-bijelih fotografija, razvijanja negativa i izrade crno-bijelih fotografija (rad u foto laboratoriju).

Tajništvo F.K. FAROS

Odgovori