Učitava se…

Fotoklub Faros

Udruga fotoklub Faros
Novosti

Imenovanje počasnog člana pok. Zdenke Vranković

Pokojna Zdenka Vranković za života kao član osnivačkog odbora FOTOKLUBA FAROS a poslije kao član FOTOKLUBA FAROS svojom podrškom i doprinosom donijela je razvoju udruge FOTOKLUBA FAROS i tehničke kulture pa je predsjednik udruge gospodin Dalibor Stričević zamolio sina od pokojne Zdenke Vranković odobrenje za imenovanje pokojne Zdenke Vranković počasnim članom . Nakon detaljnog objašnjenja gospodinu Frani Vrankoviću sinu pok. Zdenke Vranković razloge zašto želimo imenovati pok. Zdenku Vranković počasnim članom naše udruge, gospodin Frane Vranković je prihvatio da se Zdenka Vranković imenuje počasnim članom . Na svečanoj sjednici udruge povodom 15 godina rada i postojanja udruge F.K. FAROS pokojna Zdenka Vranković bit će imenovana počasnim članom udruge na prijedlog predsjednika udruge i Izvršnog odbora sukladno Statutu udruge.

Odgovori